SaraS - Soľná jaskyňa a Wellness

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Masáže

NOVINKA !!!  
MASÁŽE NA OBJEDNÁVKU
Cenník
               
Upokojujúca, relaxačná a revitalizujúca masáž blahodarne pôsobí na telo a dušu každého človeka bez rozdielu veku.

Klasická masáž  60 minút   17,-€ (olejová masáž celého tela)


Klasická masáž  45 minút   12,-€ (chrbát + šija + ruky)


Klasická masáž  30 minút    9,-€ (chrbát + šija)
Klasická masáž má mimoriadny význam pri liečbe a prevencií chorôb, pôsobí proti únave, posilňuje  imunitu a zvyšuje odolnosť organizmu.

Mäkké techniky (myofasciálne techniky chiropraxia) - čas po dohode s klientom
Touto masážou upravujeme funkčný stav chrbtice, zlepšuje sa jej pohyblivosť, pružnosť okolitého svalstva, uvoľňuje sa krčná chrbtica. Technika pôsobí nielen terapeuticky, ale aj preventívne.


BANKOVANIE - 60 minút 17€ (bankovanie celého chrbta)

Bankovanie dokáže odstrániť bolesti chrbtice a celého pohybového aparátu, ovplyvňuje i funkciu vnútorných orgánov .Má silné detoxikačné účinky.  Terapia pomocou bankovania je jedinečná tým, že máloktorá metóda docieli tak intenzívneho prekrvenia masírovaného tkaniva. Už po jednom zákroku sa môže dostaviť neočakávaná úľava.

Športová masáž - 45 minút 12€

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Robí sa pred alebo po športovom výkone.
Masáž uvoľní svaly, vyladí svalové napätie, zlepší krvný obeh a povzbudí lymfatický obeh, pretiahne spojivové tkaniva kĺbov. Tento typ masáže je prevedený vo vyššom tempe s väčšou intenzitou tlaku i frekvencie jednotlivých ťahov.Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky